OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VIP osobnosti TV

 

Video rozhovory 

Vítejte při sledování naší talk show se zajímavými osobnostmi 

"Zkratky k vrcholu nevedou"

 • Karel Gott 80

  Šarmér Karel 80. Fenomén, který nemá u nás obdoby, Karel Gott oslavil 14. července 2019 své osmdesáté narozeniny. Magazín VIPosobnosti.cz společně s VIP osobnosti TV natočil několik rozhovorů s lidmi, kteří si oslavence váží, prožili s ním neuvěřitelných 40 let či hezké chvíle. .

  Karel Gott s moderátorkou VIP osobnosti TV, Alenou Hájkovou/Foto: archiv VIPosobnosti.cz

  15.7.2019 | Článků: 6

 • Jan Čenský: Důležitá je pro mě řeč těla a životní zkušenosti

  Charismatický moderátor a herec Jan Čenský nasbíral za svojí profesní kariéru mnoho důležitých a zajímavých zkušeností, které dnes úspěšně uplatňuje také jako lektor komunikace a etikety. Proč je například právě první dojem vždy jen první a od kdo mu radil v začátcích jeho dnes již hvězdné kariéry?

 • Odchod lékařů do ciziny není etický, říká doc. Jan Měšťák

  Zakladatel a vedoucí lékař plastické chirurgie, MUDr. Jan Měšťák má za sebou tisíce úspěšných operací. Je člověkem, který léčí nejen tělo, ale i duši. Jeho laskavost, vstřícnost a trpělivost ho provází celým životem. Čím ho dokážou jeho pacientky vytočit, jaké tři důvodu vedou docenta Měšťáka k tomu, aby dál operoval, jak získáváme negativní vlastnosti a v čem trápíme sami sebe nebo jaké jsou životní hodnoty toho renomovaného lékaře, vám zodpoví v následujícím rozhovoru.

 • Rád navracím ženám chuť do života, říká MUDr. Karel Urban

  Největší specializací plastického chirurga Karla Urbana je rekonstrukce prsu po jeho odstranění z onkologických důvodů. Čím vším si ženy během této nemoci a po ní prochází, jak důležité je navrácení elánu, energie, chuti do života? Proč je pro doktora Urbana důležitý sport, jak ho uplatňuje a jak mu pomáhá v soukromém i profesním životě vypráví v následujícím zajímavém rozhovoru.

 • MUD. Jan Pirk: Sport nám pomáhá k odbourání stresu

  Přední kardiochirurg Jan Pirk má za sebou nespočet úspěšných operací srdce. Jak předejít kardiovaskulárnímu onemocnění, proč je důležitý pohyb a jak on sám dbá o svoji fyzickou kondici se dozvíte v následujícím video rozhovoru.