OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VIP osobnosti TV

Video rozhovory

Vítejte při sledování naší talk show se zajímavými osobnostmi 

TV TS

Pro diváka můžou být příběhy hostů zajímavé a inspirující, říká v rozhovoru Alena Hájková

  • Jan Čenský: Důležitá je pro mě řeč těla a životní zkušenosti

    Charismatický moderátor a herec Jan Čenský nasbíral za svojí profesní kariéru mnoho důležitých a zajímavých zkušeností, které dnes úspěšně uplatňuje také jako lektor komunikace a etikety.

  • Odchod lékařů do ciziny není etický, říká doc. Jan Měšťák

    Zakladatel a vedoucí lékař plastické chirurgie, MUDr. Jan Měšťák má za sebou tisíce úspěšných operací. Je člověkem, který léčí nejen tělo, ale i duši. Jeho laskavost, vstřícnost a trpělivost ho provází celým životem. Čím ho dokážou jeho pacientky vytočit, jaké tři důvodu vedou docenta Měšťáka k tomu, aby dál operoval, jak získáváme negativní vlastnosti a v čem trápíme sami sebe nebo jaké jsou životní hodnoty toho renomovaného lékaře, vám zodpoví v následujícím rozhovoru.

  • Rád navracím ženám chuť do života, říká MUDr. Karel Urban

    Největší specializací plastického chirurga Karla Urbana je rekonstrukce prsu po jeho odstranění z onkologických důvodů. Čím vším si ženy během této nemoci a po ní prochází, jak důležité je navrácení elánu, energie, chuti do života? Proč je pro doktora Urbana důležitý sport, jak ho uplatňuje a jak mu pomáhá v soukromém i profesním životě vypráví v následujícím zajímavém rozhovoru.


Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna