OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

VIP osobnosti TV

Video rozhovory

Vítejte při sledování naší talk show se zajímavými osobnostmi 

TV TS

Pro diváka můžou být příběhy hostů zajímavé a inspirující, říká v rozhovoru Alena Hájková

 • Michal David slaví 60. Nejen pokory se učím od Gotta

  Den 14. červenec se zapsal do historie nejen jako dobytí Bastily, ale také jako den narození Karla Gotta a Michala Davida. Hitmaker dokázal z lehkých nápěvů vytvořit hity, které si prozpěvuje několik generací. Pro naše pěvecké špičky složil megahity. Z jeho pera pochází také muzikály, které ale začal skládat až po velkém životním zlomu. Pro VIP osobnosti TV poutavě vypráví i o tom, proč se svojí profesionální kariérou skončil v roce 1988.

 • Svíčky nehasnou. VIP osobnosti gratulují Mistru Karlu Gottovi

  Karel Gott se 14. července 2019 dožívá životního jubilea. Fenomén, který nemá obdoby nejen v šoubyznysu, si svou oblíbenost a respekt vydobyl nejen svým umem, ale především vstřícností a laskavostí. VIP osobnosti TV natočila medailonek s lidmi, kteří zpěváka provází životem a naopak. Podívejte se na video, s jakými přáními,  plnými úcty a obdivu, osobnosti přichází.

 • Občas operuji i na surftripu, říká plastický chirurg Libor Kment

  Uznávaný lékař plastické chirurgie Esthé, MUDr. Libor Kment v rozhovoru VIP TV zajímavě vypráví proč pacienti vnímají operační zákrok více, jako zkrášlující. Řeč došla také na sport, který je jeho životním stylem, a pomáhá proti stresu. Na lyžích i surfu předvádí téměř akrobatické kousky, přestože skromně říká, že je jen samouk. 

 • Princ Jan Čenský řekl, co má společného s indickou princeznou

  Podívejte se a přečtěte si, jak indická princezna protancovala svůj život mezi Mistry svých oborů. S každým z nich autorku pojí nějaká vzpomínka.  Co navíc s Janem Čenským?

 • Neobvyklé přání Karla Gotta: Přál si mořskou pannu!

  V roce 2011 natočila TV Prima v přímém přenosu poslední Silvestr. Samozřejmě se neobešel bez největší hvězdy, Karla Gotta. Ten ale měl velmi neobvyklé přání. Jak probíhaly samotné přípravy a do jaké míry se slavíkovi splnilo jeho přání se dozvíte v nové knize Tanec mezi Mistry autorky Alky Hájkové, která byla organizátorkou této silvestrovské show v režii Jiřího Adamce.

 • Jiřina Bohdalová u nás způsobila pozdvižení, říká šéf Amfory

  Již ve ve svých 19 letech založil Petr Salava dnes již legendární fotbalový klub Amfora, který 19. listopadu 2019 slaví neuvěřitelných 45 let své činnost. Společně s mnoha dalšími osobnostmi zažil neopakovatelné chvíle, o kterých velmi poutavě vypráví v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

 • Il Bohemo: Doba tří tenorů skončila

  Il Bohemo vzniklo původně jako uskupení Il Boemo, které v r. 2013 založil sólista opery ND Praha Zdeněk Plech.Poslechněte si nejen jak jim to dohromady krásně ladí  ale také například jaké mají hudební vzory či proč oslovili majitele agentury Amfora, Petra Salavu a co  společně chystají pro své posluchače v předvánočním čase se dozvíte v exkluzivním rozhovoru, který členové Il Bohemo poskytly pro VIP osobnosti TV.

 • Herec Radim Fiala: Takhle jsem skončil v Ordinaci i se ženami

  Herec Radim Fiala je známý především jako férový chlap, gentleman. Který oceňuje slušnost. Je známý tím, že nerad poskytuje rozhovory. Zazářil ve filmu Tobruk, Nabarvené ptáče a částečně sám sebe hraje v seriálu Ordinace. Odkud podle Radima Fialy pochází společenské vystupování, proč si zamiloval Tootsie, jakou postavu ztvárňuje v nové pohádce. Jakých vlastností si u lidí herec cení či jak vnímá současné elity se dozvíte v rozhovoru, který Radim Fiala poskytl exkluzivně pro VIP OSOBNOSTI TV.


Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna