OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VIP Podcasty

 • Vánoce Jana Čenského: Hrál jsem na varhany a ujídal cukroví | VIP Podcasty

  23. 12. 2020

  PODCAST

  Adventní a vánoční čas je pro herce a moderátora Jana Čenského časem těšení se. S kým muzicíroval či proč básničky učil ze zištných důvodů? Kdy nakupuje dárky a proč každý pozná, že jsou od něj? Herec a moderátor dál vzpomíná, jak mamince ujídal těsto, vůni Vánoc i na ne příliš veselou štědrovečerní historku. Kdy zdobí vánoční strom a dodržuje tradici kapra a salátu a pro koho je na stole přichystán další talíř?

 • Divadlo Broadway otevřeme asi až v září, říká jeho majitel | VIP Podcasty

  12. 11. 2020

  PODCAST

  Majitel a producent DIVADLA BROADWAY, host Oldřich Lichtenberg prozradil, kdy se opět otevře divadlo a kdy v televizi poprvé uvidí mega úspěšný koncert z O2 arény, věnovaný hitmakerům Michalu Davidovi a Karlu Svobodovi. Proč nové talenty postupně vybrušuje v diamant, co zažívá ve spolupráci s umělci, v čem podle něj spočívá profesionalita? Jaký je šéf, která vlastnost mu dělá problémy a který sen se producentovi splnil?

 • Proč je podle Jana Čenského nejlepší ženská "suchá a tichá? | VIP Podcasty

  3. 12. 2020

  PODCAST

  Herec a moderátor v něm prozradil nejen, proč kvůli němu přepsaly postavu doktora Suchého v Ordinaci v růžové zahradě, ale také v čem spočívá úspěch moderátora. Jak vnímá současnou světovou situaci a co by asi řekl Karel Gott. Co pro herce a moderátora znamená láska?  Nejen o těchto tématech v rozhovorových podcastech "VIP osobnosti Alky Hájkové".

 • Nejvíc operuji zakryté partie,říká plastický chirurg Libor Kment | VIP Podcasty

  17. 1. 2021

  PODCAST

  Hostem podcastového rozhovoru ve studiu Českého rozhlasu byl plastický chirurg MUDr. Libor Kment. Prozradil, proč propadl vášni "vznášet se na několika metrových vlnách" a jak ho, jako lékaře sport obohacuje. Které partie jsou v "době rouškové" nejvíce operované? Jak pomáhá doktor Kment pacientce překonat strach? Kdy poslat klienta spíš k psychiatrovi než kudlu? Dokáže být k pacientům nepříjemný? Jaké to je operovat pacienta jiného etnika? Které partie plastický chirurg, spolumajitel kliniky ESTHE také rád operuje?

 • O Vánocích je hudba víc povznášející,říká virtuóz Václav Hudeček | VIP Podcasty

  20. 12. 2020

  PODCAST

  Hostem ve studiu Českého rozhlasu byl houslový virtuóz Václav Hudeček s manželkou Evou. Jako jediný kumštýř se nepropůjčil lehkému žánru, udržel si svoji vysoce nastavenou laťku, kterou dál předává mladým umělcům. Velkou oporou je Mistrovi jeho manželka Eva. A jak vnímají oba dva noblesu, současnou situaci a jak vzpomínají na svého kamaráda Karla Gotta a v čem se podobají? V čem podle Václava Hudečka spočívá tajemství úspěchu a jaká jsou jejich společná přání?

 • Ne všechno se hodí k pivu, ale pivo ke všemu, říká Ladislav Jakl | VIP Podcasty

  8. 12. 2020

  PODCAST

  Proč nikdy neotevřel skripta školy, kterou studoval? Proč přirovnává pivo k Porsche či Bentley? Proč je tento mok opomíjen, jakou pozornost by si zasloužil a proč se mu nedostává? V čem je pestrá pivní kultura a kde se již tento čtvrtek koná Slavnostní Narážení knihy?


Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV